ورلد آف وارکرافت چیست؟ورلد آف وارکرافت یک بازی آنلاین است که قبل از بازی باید آن را بر روی سیستم خود نصب کرده و سپس به یک سرور متصل شوید. شما در این بازی میتوانید کنترل قهرمان خود را بر عهده گرفته و در دنیای فانتزی ورلد آف وارکرافت زندگی جدید خود را آغاز نمایید.

MMORPGمطمئنا قبلا بازی هایی انجام داده اید. بازی هایی مانند Assassins Creed یا Counter Strike یا Travian اما تفاوت این بازی های باWorld Of Warcraft چیست؟

بازی هایی به سبک Assassins Creed از گرافیک بسیار زیادی برخوردار هستند نقشه بسیار بزرگی هم دارند به طوری که رفتن از یک طرف نقشه به طرف دیگر شاید ساعت ها به طول بیانجامد اما شما در این بازی ها مجبور هستید با هوش مصنوعی رایانه دست و پنجه نرم کنید و از بازیکن آنلاین خبری نیست.

در بازی هایی به سبک Counter Strike شما با افراد واقعی دیگری به جز هوش مصنوعی نیز بازی میکنید اما اولا نقشه کوچکی دارند و ثانیا پس از هر دور بازی شما دور بعدی را از صفر آغاز میکنید و زحمات شما ذخیره نمیشوند.

در بازی هایی به سبک Travian نیز شما با افراد واقعی دیگر به صورت واقعی بازی میکنید و نقشه بازی نیز بسیار بزرگ است اما این بازی ها تحت وب هستند و به گرافیک بالایی نیاز ندارند.

اما به بازی هایی که از گرافیک بالایی برخوردار باشند، آنلاین باشند و نقشه بزرگی داشته باشند اصطلاحا MMORPG می کویند. مشهورترین بازی در این سبک World Of Warcraft است.

جنگ بازیکنان با یکدیگردر ورلد آف وارافت بازیکنان به دو گروه هورد و آلیانس تقسیم می شوند و با یکدیگر به جنگ و نزاع می پردازند.

انسان ها، کوتوله ها، گنوم ها، الف های شب، درانای ها و گرگینه ها در طرف آلیانس ها هستند.

ارگ ها، ترول ها، گاونما ها، مرده ها، الف های بلود و گوبلین ها جزو گوبلین ها هستند.

به یکی از این دو سمت بپیوندید و به هم پیمانان خود در این نبرد خونین کمک کنید.

نبرد با اهریمناندر ورلد آف واکرافت بازیکنان علاوه بر جنگ و نزاع با یکدیگر به نبرد با اهریمنان قدرتمند نیز می پردازند تا به گنجینه هایی که این اهریمنان از آنها حفاظت میکنند دست یابند.

ورلد آف وارکرافت ترکیبی از جادو، راز و پیشرفت است. شما درخواست های شخصیت های کامپیوتری درون بازی را انجام میدهید و از آنها جوایزی دریافت می کنید و در عین حال مهارت هایتان نیز افزایش می یابد.

زندگی دومدر ورلد آف وارکرافت شما زندگی دومتان را تجربه می کنید. می توانید برای خود شغلی انخاب کنید ، به بحث و چت با دیگر بازیکنان بپردازید ، تجارت کنید، جنگ کنید، بنشیدید، بخوابید، غذا بخورید، بیاشامید و ... .

اگر به بازی های رایانه ای علاقه دارید این بازی را حتما تجربه کنید . حتی اگر به این بازی علاقه ای ندارید این بازی ارزش تجربه کردن را دارد. هم اکنون در سرور ما از کودک 7 ساله تا فرد 50 ساله بازی میکنند. این بازی به حدی شیرین و جذاب است که هیچ محدودیت سنی یا جنسی را ندارد. اما اگر وقتتان کم است انتخابتان اشتباه است، این بازی به قدری شیرین و معتاد کننده است که برای افرادی با وقت کم بسیار مشکل ساز خواهد بود. بازی ورلد آف وارکرافت را در اولین و بزرگترین و بهترین سرور با پچ کاتاکلیزم در ایران یعنی پردیس تجربه نمایید.

لینک های مفید

جهت ورود به صفحه اصلی اینجا کلیک نمایید.

جهت ساخت اکانت اینجا کلیک نمایید.

جهت دیدن عکس های گرفته شده توسط خود بازیکنان سرور پردیس اینجا کلیک نمایید.

جهت دانلود بازی اینجا کلیک نمایید.

جهت سفارش خرید پستی بازی اینجا کلیک نمایید.

توجه: در صورتی که زبان سایت در صفحات دیگر به هم ریخته بود از این راهنما استفاده نمایید.

pardiswow.ir @ 2010 - 2014