سرور پردیس فعالیت خود را از سال 1388 و با نام سیمرغ آغاز کرد. پس از طی مدتی سیمرغ موفق شد که با پیشرفت خوب و چشمگیری که داشت حمایت نمایندگی اینترنت پیشگامان در تبریز را جلب کند که نام آن شرکت در تبریز پردیس بود. شرکت پردیس دامنه ای با عنوان pardisgs را ثبت کرد و در اختیار تیم ما قرار داد تا با آن نام فعالیت خود را ادامه دهیم و نام سیمرغ به پردیس تغییر یافت.

پس از طی مدتی به دلیل اختلاف عقیده ای که بین تیم مدیریتی ما با مدیر عامل پردیس بوجود آمد، با تصفیه کامل کلیه هزینه های اینترنتی تا آن لحظه، دامنه جدیدی با نام pardiswow.ir را ثبت کردیم تا فعالیت مستقلی را آغاز کنیم. پس از آن با جذب بیش از 50 هزار عضو و بیش از 700 نفر آنلاین همزمان، رکورد جدید در بین سرور های ورلد آف وارکرافت ایرانی به دست آوردیم و اوج گرفتیم. اما مشکلاتی مثل کرش، عدم وجود دانش فنی کافی، بسته شدن سرور های wow در ایران، وجود سرور های رقیب زیاد و البته اشتباهات خود تیم پردیس، باعث شد تا تعداد بازیکنان پردیس رفته رفته کاهش یافتند تا جایی که در مدت 2 هفته آخر، حتی یک نفر آنلاین نیز در سرور وجود نداشت و ما مجبور به بستن سرور شدیم.

تیم جدید پردیس، با مدیریت عامل، سابق ولی علم و تکنولوژی بالاتر ، در زمستان سال 99 بار دیگر، این بار با قدرتی بیشتر فعالیت خود را آغاز کرده است تا کار نیمه تمام خود را به پایان برساند.