1- سرور 3.3.5 پردیس به هیچ وجه آف نخواهد شد و همیشه ران خواهد بود.

2- سرور شدولندز پردیس هیج موقع آف نخواهد شد ولی ممکن است به پچ های بعد ارتقا پیدا کند.

3- فحاشی و تبلیغات و بحث سیاسی در داخل سرور ها ممنوع میباشد و در صورت مشاهده از یک ساعت تا یک سال Mute اعمال خواهد شد.

4- استفاده از نرم افزار های مخرب، هرگونه Cheat یا Bug، در سرور ها ممنوع میباشد و در صورت مشاهده از یک ساعت تا یک سال Ban اتفاق خواهد افتاد.

5- در صورتی که هر گونه ضرر و زیانی از سمت هر کدام از بازیکنان به سرور ها و سایت مجموعه وارد کند، بازیکن میپذیرد که کلیه آن ضرر ها را جبران کند.

6- تیم برنامه نویسی پردیس موظف هست در ازای باگ های گزارش شده ، به بازیکن جوایزی از قبیل گلد اهدا کند و باگ های گزارش شده را در اسرع وقت فیکس کند.

7- بازیکن میپذیرد که با عضویت در سایت، از سن لازم برای بازی برخوردار است.

8- تنها منبع درآمدی سرور حمایت مالی است. بازیکن میپذیرد که هر گونه حمایت مالی از مجموعه پردیس با رضایت کامل و از کارت خود فرد انجام میپذیرد.

9- هر گونه حمایت مالی از مجموعه، قابلیت عودت به خود فرد را ندارد و بازیکن با عضویت در سایت حق شکایت برای بازپس گیری آنها را از خود سلب میکند.

10- مجموعه پردیس موظف است که سخت افزار مورد نیاز برای بازی تعداد آنلاین موجود در سرور های پردیس را تامین کند تا بازیکن بتواند بدون لگ و مشکل در سرور ها باشد.

11 - مجموعه پردیس موظف است که با اعمال انواع ایونت ها و مسابقات محیط تمامی ریلم ها را پویا نگه دارد.

12- مجموعه پردیس موظف است که حداکثر تا 24 ساعت به تیکت های دریافتی از بازیکنان پاسخ دهد. این زمان معمولا زیر نیم ساعت خواهد بود.

13- هر فردی با عضویت در سایت حق هر گونه شکایت از مجموعه پردیس و صاحب امتیاز سایت آن را از خود سلب میکند.

تبصره 1: در صورتی که در هر کدام از ریلم ها به مدت دو ماه حتی یک نفر آنلاین نباشد، مجموعه پردیس حق آف کردن آن ریلم را دارد.

تبصره2: در صورت آف شدن هر کدام از ریلم های پردیس قبل از گذشت دو ماه از صفر شدن تعداد آنلاین های آن ریلم، بازیکن میتواند درخواست بازپس گیری کلیه حمایت های مالی خود از مجموعه پردیس را داشته باشد.

14- مجموعه پردیس، و سایت پردیس یه سایت کاربر محور است، و مجوز های لازم برای این کار را دریافت کرده است. بنابراین هیچ گونه مسئولیتی در قبال خود بازیهایی که در سایت و انجمن در مورد آنها صحبت انجام میشود را ندارد و تنها مسئولیت خود سایت و انجمن و سرورهای مربوطه را میپذیرد.

15- مجموعه پردیس میتواند این قوانین را هر زمان که میخواهد تغییر بدهد و بازیکن موظف است که آن را همیشه چک کند. لذا صرفا اطلاع نداشتن از این قوانین، توجیه مناسبی جهت تخطی از این قوانین نیست.

 • زمان ایجاد

  8 ماه پیش
 • ۰

  پاسخ ها

 • ۷۵۳

  بازدید ها

 • ۰

  کاربران