داستان کاوننت

در شدولند ما شاهد پنج مپ خواهیم بود. چهار مپ کاوننت دارند که آن کاوننت ها همگی به شهری در وسط شدولند به نام Orbios خدمت میکنند. ارواح پس از مرگ وارد شدولند میشوند و شهر Orbios میشوند. در این شهر موجودی وجود دارد بنام Arbiter که ایشون ارواح را بر اساس گذشته ی شان به هر کاوننت معرفی میکند تا در آن مپ و کاوننت زندگی کند.

انواع کاوننت ها

1:Kyrian 

این کاونانت منطقه ی Bastion را در اختیار دارد.

در واقع شخصیت هایی که قبل از مرگشان در Azeroth به نور خدمت می کردند حالا پس از مرگ به این Covenant Kyrian می آیند.

مردگانی که یه این Covenant فرستاده می شوند بعد از هزاران سال تمرین صاحب بال می شوند و از ابتدا دارای بال نمی باشند.

جالب است بدانید که فرشته هایی که در Azeroth بازیکنان را زنده می کنند از این نوع Covenant Kyrian هستند.

روحی که در Covenant Kyrian بازیکنان با آن مقابله خواهند کرد روح Uther می باشد.


 

2:کاوننت Night Fae

ارواحی که در زمان زندگی خود با طبیعت ارتباط داشته اند(مانند دروید ها) به این کاوننت می آیند. مانند سناریوس که ما اورا در این کاوننت خواهیم دید. این مپ با مپ Drustvar در کولتیراس ارتباط دارد و گراکتول از این مپ آمده است. شکل این مپ و موجودات درون آن مانند نیمه ی تاریک رویای زمردین است. این کاوننت برای دروید ها و شامان ها پیشنهاد میشود.

 

3: کاوننت Necrolords

در این کاوننت ما شاهد موجوداتی شبیه به نکرومنستر خواهیم بود و همچنین سازه های موجود در آنجا شبیه سازه های اسکورج(ارتش لیچ کینگ) است. ارواحی که در زمان زندگیشان جنگجو بوده اند مانند دراکا(مادر ترال) به این مپ می آیند. این کاوننت به کلاس های واریور و روگ پیشنهاد میشود.

 

4: کاوننت Venthyr

در این مپ و کاوننت ما شاهد موجودات وحشتناکی خواهیم بود. خون آشام ها ، خفاش های غولپیکر نمونه ای از این موجودات هستند. ارواحی که در زمان زندگیشان گول خورده بودند و به بیراهه رفته بودند به این مپ و کاوننت می آیند مانند کیل تاس. آنها تا زمانی که روحشان خوب شود در این مپ شکنجه میشوند. این مپ برای کلاس های وارلاک و میج پیشنهاد میشود.

Covenant Ability and Covenant Rewards

هر کاوننت دارای دو ابیلیتی است. یکی برای کل هیروهایی که این کاوننت را انتخاب کرده باشند و ابیلیتی دیگر برای هر کلاس است. شما موقع اینتخاب کاوننت باید از این ابیلیتی ها اطلاع داشته باشید. سپس بر اساس آن کاوننت خود را انتخاب کنید. این ابیلیتی ها شبیه به گریسون ابیلیتی هستند.

ابیلیتی هایی که به هرکلاس داده میشوند مانند ابیلیتی هستند که شما از طریق آرتیفکت یا Essence دریاقت میکردید. با این تقاوت که ابیلیتی آرتیفکت برای هر Spec بود ولی این ابیلیتی برای کلاس است

ریوارد هایی که با انتخاب کاوننت بدست می آورید کم نیستند. مونت،ست ترنسموگ، سلاح(Weapon) و کاوننت کمپین چند تا از این ریوارد ها هستند.

 

Soulbind

یکی دیگر از موارد جدید در کاوننت ها، اضافه شدن سیستم جدیدی بنام Soulbind است. برای اینکه شما بتوانید در شدولند دوام بیاورید باید روح خود را به یکی از افراد داخل آنجا وصل کنید. هر کاوننت سه Soulbind دارد که شما روح خود را به آنها وصل میکنید. این Soulbind ها مانند آرتیفکت قابلیت ارتقا پذیری دارند. شما بر اساس نیاز خود آنها را ارتقا میدهید. همچنین در موارد سخت این سولبیند ها به کمک شما خواهند آمد.

 

Covenant Sets and Cloaks

همانطور که پیش تر گفتم ، کاوننت ها دارای ست ترنسوگ هستند. و همچنین هر کاوننت شکل منحصربه فرد و جدیدی در Back به شما میدهد. شما میتوانید با توجه به شکل سلیقه ی خود شکل و رنگ هر Back را تغییر دهید.

 

 

 • زمان ایجاد

  5 ماه پیش
 • آخرین پاسخ

  4 هفته پیش
 • ۲

  پاسخ ها

 • ۳۳۷

  بازدید ها

 • ۲

  کاربران

مطلب بسیار خوب و آموزنده ای بود که منتشر کردین. خیلی ها از من میخواستن تا چنین مطالب آموزشی که در پچ شدولند به بازی اضافه شدن رو قرار بدم ولی به دلیل اینکه شدیدا درگیر فیکس سرور هستم، فرصت نمیکردم. 

واقعا تشکر میکنم heartheartheartyesyesyes

ممنون خیلی خوب بود