کار با لانچر پردیس ساده هست. ولی چند نکته ریز و مهم دارد که در اینجا ذکر میکنیم:

1- بعد از دانلود و نصب لانچر ابتدا یک پوشه برای دانلود بازی انتخاب کنید. در صورتی که قبلا نسخه بازی world of warcraft 9.0.2.37474 را دارید، میتوانید آن پوشه را انتخاب کنید. اگر نسخه بازی شما با نسخه ذکر شده متفاوت هست بهتر است یک پوشه خالی را انتخاب کنید تا بازی به شکل کامل دانلود شود.

2- توجه کنید که درایوی که قصد دارید بازی را در آن نصب کنید، حداقل 140 گیگ فضای اضافه داشته باشد. چرا که بعد از دانلود پارت های بازی، اکسترکت میشوند، و باید شما 2 برابر حجم بازی فضای خالی داشته باشید.

3- در صورتی که بعد از دانلود کامل یک پارت از لانچر خارج شوید، سری بعدی که وارد لانچر شوید، دانلود از پارت بعدی استارت میخورد. اما در صورتی که مابین پارت ها از لانچر خارج شوید، سری بعدی که وارد لانچر شدید، از ابتدای همان پارت دانلود آغاز خواهد شد.

4- با توجه به اینکه محل سرور دانلود، داخل ایران است. حجم دانلود شما به شکل نیم بها مصرف خواهد شد. به عبارتی با توجه به 67 گیگ بودن دانلود، حدود 33.5 گیگ حجم شما مصرف خواهد شد.

5- کلیه مراحل دانلود و اکسترکت و آی پی دهی و کرک کردن بازی برای سرور پردیس، به شکل خودکار توسط لانچر انجام میشود و نیازی نیست که شما کار دیگری انجام دهید.

6- در صورت قطع و وصلی اینترنت، لانچر به شکل خودکار مانند دانلود منیجر، دانلود را ادامه خواهد داد.

7- پس از نصب لانچر حتما نظر خود را راجع به لانچر زیر همین تاپیک اعلام کنید.

 

توجه: اگر قبلا بازی wow نسخه 9.0.2 را دارید، میتوانید با انتخاب پوشه محل نصب آن، بدون دانلود، لانچر را با آن ست کنید. کافیست دکمه انتخاب محل نصب بازی را زده و پوشه ای که در آن wow را ریخته اید انتخاب کنید.

نکته1: محل نصب لانچر، و خود بازی را یک مسیر انتخاب نکنید. چون این کار باعث اختلال در بازی و لانچر میشود.

نکته2: در صورتی که به هر دلیلی بازی شما دچار مشکل شده است ابتدا از کل بازی یک بک آپ تهیه کنید. سپس همه محتویات پوشه بازی به جز دو پوشه به نام های _retaile_ و Data را پاک کنید. اکنون پوشه ای که در آن _retail_ و Data قرار گرفته اند را با لانچر انتخاب کنید.

 

نسخه بلیزارد: در صورتی که شما نسخه دانلود شده توسط بلیزارد را دانلود کرده اید میتوانید با جایگزین کردن wow.exe در داخل پوشه _retail_ از محل نصب بازی به wow.exe نسخه 9.0.2.37474 ورژن بازی خود را به ورژن قابل بازی در سرور پردیس تبدیل کنید. کافیست پس از دانلود لانچر، محل نصب بازی را توسط لانچر پردیس انتخاب کنید، و wow.exe را به شکل دستی دانلود کرده و اکسترکت کرده و به جای wow.exe در داخل پوشه بازی خود کپی کنید. لینک دانلود wow.exe 

 

با تشکر

تیم پردیس

 • زمان ایجاد

  1 ماه پیش
 • آخرین پاسخ

  5 روز پیش
 • ۲۱

  پاسخ ها

 • ۶۶۴

  بازدید ها

 • ۱۱

  کاربران

با تشکر از ساخت لانچر چون واقعا کار ما رو راحت کردین ❤️❤️❤️

خوبه خوبه ، الان سرور ران شده یا نه ؟

نه فقط لانچر رو قرار دادیم تا با توجه به حجم زیاد بازی، قبل ران سرور بازی رو دانلود کرده و آماده باشید. زمان ران شدن سرور هم بستگی به پر شدن نظرسنجی داره. ولی قبل عید یک تبلیغات انبوه خواهیم داشت.

نمیدونم من فقط این مشکلو دارم یا نه ولی گفتم ریپورت کنم وقتی لانچرو میخوای نصب کنی محل نصبشو نمیشه تو پارتیشنا قرار داد یعنی نمیشه وارد مای کامپیوتر شد و پیش فرضش اون نیست

مرسی از لانچر♥

مشکل حل شد. لطفا لانچر رو دوباره دانلود کنید.

سلام به تیم پردیس وخسته نباشید تا قبل عید شدولند ران میشه؟

 

بستگی به پر شدن نظرسنجی داره الان داره خوب پیش میره 

 

سلام 

من اولش نمیدونستم 140 گیگ باید فضای خالی داشته باشم و الان کامل بازیو دانلود کردم 

میخواستم بدونم میتونم فایل های دانلود شده رو جابه جا کنم تو یک درایور دیگه؟

 

هم میتونید این کار رو بکنید و هم اینکه به شکل دستی برید داخل پوشه محل نصب بازی و فایل zip رو اکسترکت کنید داخل یک مسیر دیگه و اون مسیر جدید رو با لانچر انتخاب کنید.

سلام

داشتن لانچر خوبه ولی میشد مثل بلیزارد طراحیش کنین اینجور قشنگتر هم میشد یا مثل Ulauncher
 

داخل محیط لانچر بعد ها یک سری برنامه ها داریم. 

وسط نصب برق رفت این ارور رو میده وقتی میزنم دوباره لانچرم میاد بازی رو میخواد باز کنه این ارور رو میده

 

اگه کسی میتونه کمک کنه بگه ممنون میشم

لطفا نکته 2 رو که گفتیم در تاپیک انجام بدین.